Intuicja a decyzje

Wiele osób, które posiadają kwalifikacje i czasem nie są zdecydowane do dokonywania wyborów i decyzji, lecz są powołane na stanowiska organów władzy, a czasami nie wszyscy zgadzają się na to, co zostało rozstrzygnięte, lecz nie może być zmuszony do wykonania. Kiedy wybory lub decyzje są podejmowane mogą mieć ogromny wpływ zmian w swoim życiu i życiu wielu innych osób. Istnieje wiele negatywnych aspektów konieczności dokonywania złych wyborów i decyzji, takich jak ignorancja, gniew, niedowierzanie, frustracji, Maciej Elektrycki, żeby wymienić tylko kilka.

Najczęściej, ludzie czują, że mają najlepsze informacje i wiedzę związaną z sytuacją, aby móc dokonać dojrzałego wyboru lub decyzji, lecz z pewnością nie wszyscy. Gdy wysiłki przy wyborze nie są korzystne dla wszystkich, nie pozwalają aby zmienić swój sposób myślenia lub zmienić poziom wiary. Jeśli możliwe dokonywanie wyborów i decyzji dla samego siebie, jak robi to Maciek Elektrycki. Dokonując ich dla innych, trzeba być sprawiedliwym i rozważnym.

To może być trochę trudne do zrozumienia, że celem nie jest robienie tego idealnie, a celem jest osiągnięcie sukcesu! Wszechświat działa z prędkością, więc sukces przychodzi do tych, którzy są pierwsi do realizacji. Jeśli pracujemy z prędkością, prawdopodobnie będziemy popełniać błędy, ale i tak będzie dobrze. Człowiek uczy się na własnych błędach, dostosowuje się i utrzymuje ruch. Jeśli będziemy czekać aż rzeczy będą doskonałe, to wciąż można myśleć o spełnienie celu.
Maciek to świetny człowiek. Po godzinach zajmuje się pisaniem bloga o elektryce. Zapraszam 🙂

Leave a Comment