Jak przygotować się do przeprowadzki

przeprowadzki firm wrocław

Dobre przygotowanie się do przeprowadzki ma znaczący wpływ na jej czas trwania i końcowy koszt.  Firmy przeprowadzkowe zazwyczaj obliczają cenę swojej usługi na podstawie trzech informacji:

  • czasu zaangażowania ekipy przeprowadzkowej,
  • kilometrów pokonanych podczas przeprowadzki
  • liczby pracoiwników zaangażowanych do przeprowadzki

Aby znacząco ograniczyć czas zaangażowania ekipy przeprowadzkowej, należy się do przeprowadzki odpowiednio przygotować. W tym celu należy zgromadzić wszystkie niezbędne akcesoria ułatwiające proces pakowania. Do sprawnej przeprowadzki przydadzą się:

  1. kartony przeprowadzkowe w dwóch rozmiarach
  2. papier pakowy do zabezpieczania przedmiotów
  3. flamaster / gruby pisak do dokładnego opisywania zawartości kartonów
  4. taśma klejąca pakowa – do zaklejania kartonów i zabezpieczania szuflad, drzwiczek mebli
  5. większe worki na śmieci – do pakowania pościeli, poduszek, ubrań
  6. folia bąbelkowa lub pianka do układania paneli – do zabezpieczania szkła, luster, obrazów itp.

Przed przyjazdem ekipy przeprowadzkowej należy wszystko spakować i przygotować do transportu. Dobrze spakowany i przygotowany dobytek, będzie mógł być sprawnie wniesiony do samochodu i przetransportowany na nowe miejsce.

Krótki czas załadunku i rozładunku znacząco wpłynie na jej niski koszt. Oczywiście powyższy artykuł dotyczy głównie przeprowadzek osób prywatnych. Przeprowadzki firm Wrocław z reguły wyglądają inaczej. Pracownicy firm zlecają całą przeprowadzką ekipie przeprowadzkowej. Ta przyjeżdża (często po godzinach pracy firmy) pakuje wszystko i przewozi do wyznaczonego miejsca, po czym wypakowuje rzeczy w nowej lokalizacji.

Leave a Comment