Odchudzanie

Jaka jest najlepsza metoda odchudzająca? Sposobów jest wiele: diety, liczenie kalorii, różne rodzaje sportów, kosmetyki i medykamenty wspomagające odchudzanie, masaże, zabiegi chirurgiczne. Najskuteczniejszymi metodami jest dieta i masaż, ale niewiele osób jednak wie jak schudnąć za pomocą tasiemca. Tego typu odchudzanie jest bardzo skuteczne, można stosować i w dużych miastach jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, i w mniejszych jak Opole czy Nysa, w centrum miasta czy to peryferiach, a także w małych miasteczkach i wsiach.

Aby rozpocząć odchudzanie tasiemcem należy się nim zarazić. Podobno nie jest to tak trudne jak wiele osób myśli – wystarczy trochę tatara lub kawioru, niedogotowane mięso wieprzowe lub wołowe w przydrożnym barze i już możemy wypatrywać pierwszych owoców naszych działań w postaci członów tasiemca lub jego jaj wiadomo gdzie…

Tasiemiec zapewnia tak pożądane w skutecznym odchudzaniu uczucie pełności w żołądku, pochłania za nas zbędne kalorie, buntuje się przy niezdrowej diecie domagając się preparatów witaminowych i odżywek, zmusza nas do wzmożonego wysiłku fizycznego w postaci biegania do lekarzy i laboratorium w celu przeprowadzenia badań. A ileż energii człowiek zyskuje kiedy się wreszcie zakończy tą zażyłą znajomość!

Ps: Wpis żartobliwy, przesłany przez ekipę Green Spa.